• Neede JO19-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Batist, BoudewijnOverige stafTeammanager
    Faneyte, EdisonTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 14:30De Tubanters 1897 JO19-2 - Sp. Neede JO19-1Sportpark Diekman-Oost
    16 mrt. 14:30FC Dinxperlo JO19-2 - Sp. Neede JO19-1Sportpark 't Welink
    23 mrt. 14:30Sp. Neede JO19-1 - Varsseveld JO19-2Sportpark 't Haantje
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 feb.FC Trias JO19-4 - Sp. Neede JO19-11 - 3
    2 mrt.Sp. Neede JO19-1 - Rigtersbleek JO19-36 - 0
  • Poulestanden Sp. Neede JO19-1 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sp. Neede JO19-176104864219
    2SC Meddo JO19-175114093116
    3FC Eibergen JO19-2750244182615
    4Varsseveld JO19-273132331-810
    5Longa '30 JO19-472051728-116
    6SJO AZSV - AD '69 JO19-47205957-486
    7FC Trias JO19-471241025-155
    8FC Winterswijk JO19-471151027-174

    Poulestanden Sp. Neede JO19-1 ( 3e klasse (2e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Warnsveldse Boys JO19-265102171416
    2SVBV JO19-154102391413
    3Spcl. Brummen JO19-2430115969
    4Vorden JO19-25212131127
    5ZZC'20 JO19-252121012-27
    6SJO UNO'21 JO19-2JM5104414-103
    7FC Zutphen JO19-23003214-120
    8Sp. Neede JO19-15005618-120

    Poulestanden Sp. Neede JO19-1 ( 4e klasse (3e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Dinxperlo JO19-23300132119
    2Sp. Neede JO19-13300111109
    3FC Eibergen JO19-222008266
    4Varsseveld JO19-222005326
    5SJO Almen - Harfsen JO19-132018716
    6Ruurlo JO19-221014313
    7FC Trias JO19-4310210823
    8De Tubanters 1897 JO19-23102613-73
    9BSC Unisson JO19-2201168-21
    10Longa '30 JO19-43012512-71
    11Sp Rekken JO19-1300316-50
    12Rigtersbleek JO19-33003416-120

    Poulestanden Sp. Neede JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 3 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BWO JO19-300000000
    2Columbia JO19-200000000
    3CSV'28 JO19-300000000
    4Doetinchem JO19-1JM00000000
    5DVC Dedemsvaart JO19-300000000
    6ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-200000000
    7DZC '68 JO19-400000000
    8EFC '58 JO19-2JM00000000
    9GVV Eilermark JO19-100000000
    10Eldenia JO19-200000000
    11vv Ewijk JO19-100000000
    12Haarle JO19-100000000
    13Jonge Kracht JO19-200000000
    14Keijenburgse Boys JO19-100000000
    15Koninklijke UD JO19-100000000
    16Longa '30 JO19-200000000
    17S.V. Losser JO19-400000000
    18MVV'29 JO19-2G00000000
    19Sp. Neede JO19-100000000
    20Orion JO19-400000000
    21De Paasberg JO19-100000000
    22SJO HSC - Buurse JO19-300000000
    23Sparta Nijkerk JO19-200000000
    24Stroe JO19-100000000
    25SVI JO19-3JM00000000
    26SVVN JO19-100000000
    27Voorwaarts T JO19-200000000
    28Vorden JO19-200000000

    Poulestanden Sp. Neede JO19-1 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Longa '30 JO19-211007163
    2Voorwaarts T JO19-211007163
    3Sparta Nijkerk JO19-211006153
    4Keijenburgse Boys JO19-111005233
    5Epe JO19-211004133
    6Quick '20 JO19-511004133
    7Doetinchem JO19-1JM11003123
    8DVC Dedemsvaart JO19-311003123
    9Eldenia JO19-211003123
    10Jonge Kracht JO19-211002023
    11S.V. Losser JO19-411005413
    12vv Ewijk JO19-111002113
    13SJO HSC - Buurse JO19-311002113
    14Stroe JO19-111005503
    15Haarle JO19-111001103
    16Elsweide JO19-100000000
    17De Paasberg JO19-100000000
    18Columbia JO19-210015500
    19SVVN JO19-110011100
    20GVV Eilermark JO19-1100145-10
    21BWO JO19-3100112-10
    22Orion JO19-4100112-10
    23Bennekom JO19-2100113-20
    24CSV'28 JO19-3100113-20
    25DZC '68 JO19-4100113-20
    26ST DVC'26/Sprinkhanen JO19-2100102-20
    27Vorden JO19-2100125-30
    28MVV'29 JO19-2G100114-30
    29SVI JO19-3JM100114-30
    30EFC '58 JO19-2JM100116-50
    31Koninklijke UD JO19-1100117-60
    32Sp. Neede JO19-1100117-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Batist, WesselTeamspeler
    Bodt, RubenTeamspeler
    Bomer, SebastiaanTeamspeler
    Borgers, JelteTeamspeler
    Bosscher, GijsTeamspeler
    Bosscher, SamTeamspeler
    Ebben, TeunTeamspeler
    Holtmaat, BrianTeamspeler
    Koebrugge, ThijsTeamspeler
    Meijer, ThomTeamspeler
    Moddejonge, TwanTeamspeler
    Nijland, GijsTeamspeler
    Roelink, ChielTeamspeler
    Winkels, FlorisTeamspeler
    Wissink, RodrigoTeamspeler
    Wormgoor, RickTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.