• Dagelijks bestuur

    FunctieNaamEmail
    VoorzitterDieperink, M. m.dieperink@sportclubneede.nl
    SecretarisBolster, M.J.M. m.bolster@sportclubneede.nl
    PenningmeesterLammersen, D.A. d.lammersen@sportclubneede.nl
  • Jeugdcommissie

    LidRolTelefoonFoto
    Hulsbosch, RoelVoorzitter
    Kettering, JasperWedstrijdsecretaris
    Harbers, JulesCoördinator JO13 tm JO15
    Brekveld, StefanCoördinator JO13 tm JO15
    Ordelman, ArianCoördinator JO17 en JO19
    Dieperink, HanCoördinator G jeugd + senioren
    Reinderink, NienkeCoördinator mini's tm JO12
    Lansink, RenéCoördinator mini's tm JO12
    Nijland, BirgitCoördinator meiden jeugd
  • Voetbal Technische Zaken

    LidRolTelefoonFoto
    Overmeen, RichardVoorzitter VTZ
    Vos, ReinoudCoördinator keepers
    Klein Zessink, MartijnCoördinator JO13 tm JO15
    Vos, ReinoudCoördinator JO12
    Stokkers, ColinCoördinator JO17
    Stokkers, ColinCoördinator JO19
    Overmeen, RichardCoördinator JO19
    Stokkers, ColinCoördinator heren 1 tm 3
    Overmeen, RichardCoördinator heren 1 tm 3
    Overmeen, RichardCoördinator medische staf
    Vos, ReinoudCoördinator 55+
  • Wedstrijdsecretariaat

    Wedstrijdsecretaris Senioren

    Rene Stapelbroek

    06 - 304 21 550

    r.stapelbroek@sportclubneede.nl

     

    Wedstrijdsecretaris Jeugd

    Jasper Kettering

    06 - 347 90 494

    j.kettering@sportclubneede.nl

  • Verenigingsfuncties

    Horeca commissie

    Onderstaande dames en heren gaan vanaf nu het gehele horecagedeelte van Sportclub Neede voor hun rekening nemen. Zij zijn het eerste aanspreekpunt voor alle kantine gerelateerde zaken, zoals het rooster, de inkoop en te organiseren activiteiten. Graag willen zij dat alle activiteiten waarvoor de kantine gebruikt wordt gemeld worden via Horecacommissie@sportclubneede.nl.
     
    Voor nu zit het seizoen zit er bijna op, zo hier en daar wordt nog een toernooi gespeeld. Wij willen alle (bar)vrijwilligers hartelijk danken voor de inzet in het afgelopen seizoen. Voor komend seizoen is de horecacommissie al druk bezig met het rooster. Hiervoor kunnen zij nog nieuwe vrijwilligers gebruiken! Heb je interesse, neem dan contact op met een van de commissie leden! Dit kan ook per mail via Horecacommissie@sportclubneede.nl
     
    Joyce van Eyck                                 j.vaneyck@sportclubneede.nl
    Mariska Trotsenburg                          m.trotsenburg@sportclubneede.nl
    Henk Oonk                                        h.oonk@sportclubneede.nl
    Joke Hassink                                     j.hassink@sportclubneede.nl
    Kay Steinkamp                                 k.steinkamp@sportclubneede.nl