• Sportclub Neede 1

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Sp. Neede 1 - Diepenheim 16 - 1
    10 okt.Rood Zwart 1 - Sp. Neede 12 - 2
    9 okt.Neede JO7-1 - Rietmolen/Lochuizen JO7-18 - 1
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 okt. 14:00FC Eibergen 1 - Sp. Neede 1
    31 okt. 14:00Sp. Neede 1 - Hector 1
    7 nov. 14:30Delden 1 - Sp. Neede 1
    13 nov. 17:00Sp. Neede 1 - GFC 1
  • Poulestanden Sp. Neede 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Markelo 13300131129
    2Delden 143017619
    3FC Eibergen 142117527
    4VIOS B. 132017346
    5Reunie 132018716
    6v.v. Twenthe 142024316
    7Diepenheim 1420279-26
    8SP Rekken 14202811-36
    9Sp. Neede 1412110645
    10Rood Zwart 141215505
    11Rietmolen 1410336-33
    12Buurse 1403138-53
    13Hoeve Vooruit 1402227-52
    14Hector 13003613-70

    Poulestanden Sp. Neede 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sp. Neede 133009549
    2LSV 131119814
    3DEO 1311145-14
    4S.V. KSV 1300337-40

    Poulestanden Sp. Neede 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles '12 100000000
    2AJC '96 100000000
    3ASV '57 100000000
    4ATC '65 100000000
    5Avanti W. 100000000
    6AZC 100000000
    7AZSV00000000
    8Bentelo 100000000
    9BWO 100000000
    10Delden 100000000
    11Diepenheim 100000000
    12FC Dinxperlo 100000000
    13Doetinchem 100000000
    14DVC '26 100000000
    15DZC '68 100000000
    16FC Eibergen 100000000
    17SC Enschede 100000000
    18Fleringen 100000000
    19Gendringen 100000000
    20GFC 100000000
    21Grol 100000000
    22HC '03 100000000
    23La Première 100000000
    24SP Lochem 100000000
    25Longa '3000000000
    26Losser 100000000
    27Luctor Et Emergo 100000000
    28Sp. Neede 100000000
    29NEO 100000000
    30Quick '20 100000000
    31SP Rekken 100000000
    32Reutum 100000000
    33Rigtersbleek 100000000
    34RKZVC00000000
    35RSC 100000000
    36SDC '12 100000000
    37Sportclub Silvolde00000000
    38Tubantia 100000000
    39De Tukkers 100000000
    40TVC '28 100000000
    41TVO 100000000
    42Varsseveld 100000000
    43Warnsveldse Boys 100000000
    44FC Winterswijk 100000000
    45Witkampers 100000000
    46W.V.V.'34 100000000
    47FC Zutphen 100000000
  • Team indeling

    NaamFoto
    Alberts, Cas
    Bauhuis, Djoy
    Dieperink, Jesse
    Dieperink, Kas
    Dijk, Sam van
    Doorn, Jelmar van
    Heijdemann, Bart
    Hoopen, Niek ten
    Huisman, Max
    Klein Bruinink, Tobias
    Koeslag, Joost
    Kolkman, Sem
    Kurz, Tim
    Markerink, Stijn
    Meeringa, Jesse
    Meeringa, Wessel
    Reesink, Mitchel
    Smit, Joppe
    Smit, Pelle
    Vrielink, Rody
    Warnar, Mathijs
    Welmerink, Sem

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Hattink, RobbinMateriaalman
    Knoef, NielsMateriaalman
    Luyt, Nick van derTrainer/coach
    Spanjaard, BjornAssistent-scheidsrechter(club)
    Velthuis, Maarten teTrainer/coach
    Wegdam, PimKeeperstrainer
    Wit, Bas deTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Sponsor

    Geen informatie