Home
Wedstrijdzaken
Programma
Uitslagen
Trainings-schema
Vereniging
Vereniging
Organisatie
Privacyverklaring
Documentbilbiotheek
Ledenadministratie
Sportstichting
Sportcomplex
Club van 50
Vertrouwens Contact Persoon
Kleding
Historie
Ereleden / Leden van verdienste
Teams
Teams
Senioren
1
2
Dames 1
3
4
5
6
35+1
45+1
Dames 25+
G1
Junioren
JO19-1
MO19-1
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO15-1
JO15-2
JO15-3
MO15-1
Pupillen
JO13-1G
JO13-2
JO13-3G
JO11-1
JO11-2G
JO11-3G
JO11-4G
JO11-5G
MO11-1
JO9-1
JO9-2G
JO8-1
JO8-2
Minipups
Sponsoring
Proeftraining/Lid worden
Contact
Webshop
Sportclub Neede kleding
Home
Wedstrijdzaken
+
Programma
Uitslagen
Trainings-schema
Vereniging
+
Vereniging
Organisatie
Privacyverklaring
Documentbilbiotheek
Ledenadministratie
Sportstichting
Sportcomplex
Club van 50
Vertrouwens Contact Persoon
Kleding
Historie
Ereleden / Leden van verdienste
Teams
+
Senioren
+
1
2
Dames 1
3
4
5
6
35+1
45+1
Dames 25+
G1
Junioren
+
JO19-1
MO19-1
JO17-1
JO17-2
JO17-3
JO15-1
JO15-2
JO15-3
MO15-1
Pupillen
+
JO13-1G
JO13-2
JO13-3G
JO11-1
JO11-2G
JO11-3G
JO11-4G
JO11-5G
MO11-1
JO9-1
JO9-2G
JO8-1
JO8-2
Minipups
Sponsoring
Proeftraining/Lid worden
Contact
Webshop
+
Sportclub Neede kleding
Programma komende week
Programma - Thuis
Datum
Tijd
Wedstrijd
Scheidsrechter
Veld
KKT
KKU
Details
22 mrt.
19:00
Sp. Neede 1 - SMR 1
A. (Ali) Cakir
Spilbroekhal (Neede) veld 1
23 mrt.
08:30
Sp. Neede JO7-2 - DEO JO7-1
veld 4 A1a - Miniveld
23 mrt.
09:00
Sp. Neede JO13-2JM - SJO MEC/Bredevoort JO13-1JM
veld 1
23 mrt.
10:30
Sp. Neede JO17-1 - SJO HSC - Buurse JO17-1
veld 1
23 mrt.
12:30
Sp. Neede MO17-1 - Longa '30 MO17-1
veld 1
23 mrt.
14:30
Sp. Neede JO19-1 - Varsseveld JO19-2
veld 1
24 mrt.
09:00
Sp. Neede 6 - EGVV 2
veld 1
24 mrt.
09:00
Sp. Neede 4 - Longa '30 10
veld 2
24 mrt.
11:15
Sp. Neede 2 - Avanti W. 3
veld 1
24 mrt.
14:00
Sp. Neede 1 - SVBV 1
H.J. (Henk) Sprukkelhorst
veld 1
Programma - Uit
Datum
Tijd
Wedstrijd
Accommodatie
Veld
KKT
KKU
Details
23 mrt.
10:00
FC Suryoye-Mediterraneo JO8-1 - Sp. Neede JO8-3
Sportpark Wesselerbrink Midden
veld B A1
23 mrt.
10:00
v.v. Twenthe JO11-2 - Sp. Neede JO11-2JM
Sportpark 't Piep Willem
veld 2 A
23 mrt.
11:00
ST:DOS'37/DETO G1 - Sp. Neede G1
Sportpark Het Midden
veld 6-DOS '37 veld 1 A
TD
TG
23 mrt.
11:15
BSC Unisson JO13-1 - Sp. Neede JO13-1JM
Sportpark de Zweede
veld 1
23 mrt.
12:30
Varsseveld JO15-1JM - Sp. Neede JO15-1JM
Sportpark Oberink
veld 1
23 mrt.
12:30
FC Zutphen JO15-4 - Sp. Neede JO15-2JM
Sportcomplex 't Meijerink
veld 4
23 mrt.
14:30
v.v. Twenthe JO17-2 - Sp. Neede JO17-2
Sportpark 't Piep Willem
veld 1
24 mrt.
09:00
Diepenheim 5 - Sp. Neede 7
Sportpark De Koppel
veld 1
1 - Kleedkamer 1
3 - Kleedkamer 3
24 mrt.
11:00
Buurse 3 - Sp. Neede 5
Sportpark 't Doornbos
veld 2
24 mrt.
11:30
Longa '30 VR1 - Sp. Neede VR1
Longa'30 sportcomplex
veld A
24 mrt.
12:00
FC Eibergen VR2 - Sp. Neede VR2
Sportpark De Bijenkamp
veld 3
Afgelastingen
Geen afgelastingen