• Neede 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schutten, MarkOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 11:15FC Eibergen 4 - Sp. Neede 4Sportpark De Bijenkamp
    10 mrt. 09:00Sp. Neede 4 - Rietmolen 3Sportpark 't Haantje
    17 mrt. 10:00Witkampers 4 - Sp. Neede 4Sportpark Leussinkpark
    24 mrt. 09:00Sp. Neede 4 - Longa '30 10Sportpark 't Haantje
    1 apr. 10:00Rietmolen 3 - Sp. Neede 4Sportpark De Wieken
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.Neede 4 - Haaksbergen 28 - 2
  • Poulestanden Sp. Neede 4 ( 6e klasse 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ruurlo 4109105064428
    2Longa '30 101382336261026
    3Neede 41181243133025
    4Rietmolen 31180333171624
    5Grol 8126152730-319
    6FC Eibergen 4136162722519
    7SP Lochem 5126062822618
    8Longa '30 12104242822614
    9Markelo 5114072037-1712
    10Haaksbergen 2103253042-1211
    11GSV '63 21210111359-463
    12Witkampers 4131012948-393

    Poulestanden Sp. Neede 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neede 43210163137
    2FC Winterswijk 831116604
    3BSC Unisson 53102511-63
    4Hector 33102411-73

    Poulestanden Sp. Neede 4 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HAVO 2110010373
    2Vorden 311006153
    3KOSC 311005053
    4Nijmegen 311007433
    5Eendracht Arnhem 311006333
    6Gendringen 311005233
    7v.v. Hellendoorn 211005233
    8Quick 1888 211004133
    9FC Ulu Spor 411005323
    10SV De Lutte 411004223
    11SCP 411004223
    12UD W. 411003123
    13Varsseveld 611003123
    14Brakkenstein 511004313
    15DAVO 211003213
    16NEO 411003213
    17Heeten 411002113
    18Orion 1011002113
    19FC Winterswijk 911003303
    20avc Heracles 211003303
    21ABS 411001103
    22SDOUC 311001103
    23Angeren 310103301
    24Eldenia 310103301
    25Neede 400000000
    26Varsseveld 500000000
    27HSC '21 310013300
    28KOSC 510013300
    29Rood Zwart 410011100
    30SP Lochem 410011100
    31Trekvogels 6100134-10
    32Heino 8100123-10
    33Rood Zwart 5100123-10
    34Blauw Wit 5100112-10
    35Go Ahead Deventer 2100112-10
    36VVOG Harderwijk 3100135-20
    37Spero 7100124-20
    38FC Suryoye-Mediterraneo 3100124-20
    39Ruurlo 4100113-20
    40WVV'34 4100113-20
    41Woezik 6100147-30
    42OBW 5100136-30
    43Colmschate '33 3100125-30
    44Warnsveldse Boys 4100125-30
    45Niftrik 3100114-30
    46Alexandria 2100116-50
    47DTC '07 3100105-50
    48vv Ewijk 41001310-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broekmaat, MartijnTeamspeler
    Doorn, Jelmar vanTeamspeler
    Groenevelt, MarkTeamspeler
    Hassink, BramTeamspeler
    Heinneman, RoyTeamspeler
    Kettering, JeroenTeamspeler
    Kettering, RaymondTeamspeler
    Klein Zessink, MartijnTeamspeler
    Kolthoff, SanderTeamspeler
    Kraayenzank, MarkTeamspeler
    Lansink, JosTeamspeler
    Legtenberg, MatthijsTeamspeler
    Mavus, ErkanTeamspeler
    Raaben, MarcoTeamspeler
    Saaltink, RenéTeamspeler
    Schutten, MarkTeamspeler
    Screever, SilTeamspeler
    Stokkers, ColinTeamspeler
    Tijhuis, SanderTeamspeler
    Uum, Bram vanTeamspeler
    Vos, TimTeamspeler
    Wegdam, PimTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.