Veld en kleedkamer indeling seizoen 2023-2024 update 22-08-2023
Maandag | |||
Team | Tijd | Veld | Kleedkamer |
JO12-1 | 18:00 - 19:00 | MINI | 8 |
JO13-1 | 18:00 - 19:15 | 3A | 3 |
JO13-2 | 18:00 - 19:15 | 1B | 4 |
JO15-1 | 18:00 - 19:15 | 3B | 5 |
JO15-2 | 18:00 - 19:15 | 1A | 2 |
MO17-1 | 19:45 - 21:15 | 1B | 7 |
JO17-1 | 19:45 - 21:15 | 1A | 4 |
JO19-1 | 19:45 - 21:15 | 3A | 1 |
JO17-2 | 19.45 - 21.15 | 3B | 2 |
Survival heren | vanaf 20:00 | 5 | |
Survival dames | vanaf 20:00 | 7 | |
Dinsdag | |||
Team | Tijd | Veld | Kleedkamer |
JO7 | 18:00 - 19:00 | Miniveld | 4 |
JO8-1 | 18:00 - 19:00 | 1 | 8 |
JO8-2 | 18:00 - 19:00 | 1 | 8 |
JO9-1 | 18:00 - 19:00 | 1 | 5 |
JO9-2 | 18:00 - 19:00 | 1 | 5 |
JO9-3 | 18:00 - 19:00 | 1 | 7 |
JO10-1 | 18:00 - 19:00 | 3A | 7 |
JO10-2 | 18:00 - 19:00 | 1 | 3 |
JO10-3 | 18:00 - 19:00 | 1 | 3 |
JO11-1 | 18:00 - 19:00 | 3A | 2 |
JO11-2 | 18:00 - 19:00 | 3B | 2 |
Keepers 1/2/3/ | 19:00 - 21:00 | keepershoek | Kleedkamer team |
JO19-1/JO17-1 | |||
Keepers junioren / | 19:00 - 21:00 | Keepershoek | Kleedkamer team |
pupillen | |||
Dames 1 | 19:30 - 21:00 | 1A/1B/2A (roulatie) | 6 |
Dames 2 | 19:30 - 21:00 | 1B/2A/1A (roulatie) | 6 |
Heren 1 | 19:45 - 21:15 | 3A | 1 |
Heren 2 | 19:45 - 21:15 | 3B | 2 |
Heren 3 | 19:45 - 21:15 | 2A/1A/1B (roulatie) | 3 |
Heren 5 | 19.45 - 21.15 | 2B | 4 |
Woensdag | |||
Tijd | Veld | Kleedkamer | |
JO12-1 | 18:00 - 19:00 | 2B | 8 |
JO13-1 | 18:00 - 19:15 | 1A | 3 |
JO13-2 | 18:00 - 19:15 | 3B | 4 |
JO15-1 | 18.00 - 19.15 | 1B | 5 |
JO15-2 | 18.00 - 19.15 | 3A | 2 |
MO17-1 | 19:45 - 21:15 | 3B | 7 |
JO19-1 | 19:45 - 21:15 | 1A | 1 |
JO17-2 | 19:45 - 21:15 | 1B | 2 |
MO25+ | 19:45 - 21:15 | MINI | 6 |
Heren 6, 7 | 19.45 - 21.15 | 3A | 4 |
Survival heren | vanaf 20:00 | 5 | |
Survival dames | vanaf 20:00 | 7 | |
Donderdag | |||
Team | Tijd | Veld | Kleedkamer |
JO8-1 | 18:00 - 19:00 | 2A | 8 |
JO8-2 | 18:00 - 19:00 | 2A | 8 |
JO9-1 | 18:00 - 19:00 | 2B | 5 |
JO9-2 | 18:00 - 19:00 | 2B | 5 |
JO9-3 | 18:00 - 19:00 | 2B | 7 |
JO10-1 | 18:00 - 19:00 | 1A | 7 |
JO10-2 | 18:00 - 19:00 | 3B | 3 |
JO10-3 | 18:00 - 19:00 | 3B | 3 |
JO11-1 | 18:00 - 19:00 | 1A | 2 |
JO11-2 | 18:00 - 19:00 | 1B | 2 |
JO17-1 | 18:00 - 19:15 | 3A | 4 |
G1 | 18:30 - 19:30 | Mini | 1 |
Keepers 1/2/3/ | 19:00 - 21:00 | keepershoek | Kleedkamer team |
JO19-1/JO17-1 | |||
Keepers junioren | 19:00 - 21:00 | Keepershoek | Kleedkamer team |
Dames 1 | 19:30 - 21:00 | 2B | 6 |
Dames 2 | 19:30 - 21:00 | 2A | 6 |
Heren 1 | 19:45 - 21:15 | 1B | 1 |
Heren 2 | 19:45 - 21:15 | 1A | 2 |
Heren 3 | 19:45 - 21:15 | 3B | 3 |
Heren 5 | 19:45 - 21:15 | 3A | 4 |
Heren 4 | 19:45 - 21:15 | Mini | 5 |
Vrijdag | |||
Team | Tijd | Veld | Kleedkamer |
35+ | 19:45 - 21:15 | 1/Mini (i.o.m. 45+) | 1 |
45+ | 19:45 - 21:15 | 1/Mini (i.o.m. 35+) | 2 |
Survival heren | vanaf 20:00 | 5 | |
Survival dames | vanaf 20:00 | 7 | |