• Veld en kleedkamer indeling seizoen 2020-2021 update 25-08-2020

    Maandag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO13-1 18:15 - 19:30 uur 1A 1
    JO13-2 18:15 - 19:30 uur 1B 2
    JO13-3 18:15 - 19:30 uur 1B 3
    JO15-1 18:15 - 19:30 uur 3B 4
    MO13-1 18:15 - 19:30 uur 2A 6
    MO17-1 18:30 - 19:45 uur 3A 6
    JO17-1 19:45 - 21:15 uur 1B 1
    JO17-2 19:45 - 21:15 uur 2B 2
    JO19-1 19:45 - 21:15 uur 1A 4
    JO19-2 19:30 - 20:45 uur 3A 5
           
    MO19-1 19:45 - 21:15 uur Mini 6
           
    Survival heren vanaf 20:00 uur   3
    Survival dames vanaf 20:00 uur   7
           
           
    Dinsdag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO7-1 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 8
    JO7-2 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 8
    JO8-1 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 8
    JO8-2 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 8
    JO9-1 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 7
    JO9-2 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 7
    JO9-3 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 7
    JO10-1 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 5
    JO10-2 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 5
    JO11-1 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 4
    JO11-2 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 4
    JO12-1 18:00 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 3
    JO15-2 18:30 - 19:45 uur 3A 3
    Keepers 1/2/3/JO19-1/JO17-1 19:15 - 20:45 uur 1B Kleedkamer team
    Keepers junioren / pupillen 19:15 - 20:45 uur 1A Kleedkamer team
    Heren 2 19:30 - 21:00 uur Mini 2
    Heren 3 19:45 - 21:15 uur, 3A 3
    Dames 1 19:15 - 20:45 uur 3B 6
    Heren 5 19:15 - 20:45 uur 1A (na 20.15 uur veld 3) 5
    Heren 1 20:30 - 22:00 uur 1A/1B 1
           
    Survival heren vanaf 20:00 uur   3
    Survival dames vanaf 20:00 uur   7
           
    Woensdag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO13-1 18:15 - 19:30 uur 3A 1
    JO13-2 18:15 - 19:30 uur 3B 2
    JO13-3 18:15 - 19:30 uur 3B 3
    JO15-1 18:15 - 19:30 uur 1A 4
    MO13-1 18:15 - 19:30 uur mini 6
    MO17-1 18:30 - 19:45 uur 1B 6
    JO17-1 19:45 - 21:15 uur 2B 1
    JO17-2 19:45 - 21:15 uur 2B 1
    JO19-1 19:45 - 21:15 uur 3A 2
    JO19-2 19:30 - 20:45 uur 1B 3
           
    MO19-1 19:45 - 21:15 uur 3B 6
    Heren 4 19:45 - 21.15 uur 3A 4, 5
    Heren 6, 7, 8 19:45 - 21:15 uur 1A 4, 5
    M25+ 19:45 - 21.15 uur Mini 6
    Survival heren vanaf 20:00 uur   3
    Survival dames vanaf 20:00 uur   7
           
    Donderdag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO8-1 18:00 - 19:15 uur 2B 8
    JO8-2 18:00 - 19:15 uur 2B 7
    JO9-1 18:00 - 19:15 uur 3A 7
    JO9-2 18:00 - 19:15 uur 3B 7
    JO9-3 18:00 - 19:15 uur 3B 5
    JO10-1 18:00 - 19:15 uur 1A 5
    JO10-2 18:00 - 19:15 uur 1A 4
    JO11-1 18:00 - 19:15 uur 1B 4
    JO11-2 18:00 - 19:15 uur 1B 4
    JO12-1 18:00 - 19:15 uur 1B 3
    G1 18:30 - 19:30 uur Mini 1
           
    Heren 2 19:30 - 21:00 uur Mini 2
    Heren 3 19:45 - 21:15 uur 3B 3
    Dames 1 19:15 - 20:30 uur 1A 6
    Heren 5 19:45 - 21:45 uur 3A 5
    Heren 1 20:30 - 22:00 uur 1A/1B 1
           
    Survival heren vanaf 20:00 uur   3
    Survival dames vanaf 20:00 uur   7
           
    Vrijdag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO15-2 18:30 - 19:45 uur 3A 3
    35+ 19:30 - 21:00 uur 1/Mini (i.o.m. M25+/45+) 4
    45+ 19:30 - 21:00 uur 1/Mini (i.o.m. M25+/35+) 5
           
    Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
    Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7