• Neede 5 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grevink, LarsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    12 dec. 11:15Sp. Neede 5 - FC Trias 4
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 nov.GSV '63 3 - Neede 52 - 5
    27 nov.Neede JO7-1 - DEO JO7-19 - 3
    28 nov.Neede 5 - SP Haarlo 34 - 1
  • Poulestanden Sp. Neede 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Trias 487102571822
    2Neede 577004083221
    3VIOS B. 797022923621
    4RKZVC 494143526913
    5SP Haarlo 384043027312
    6S.V. KSV 394052231-912
    7Grol 1273131930-1110
    8SP Rekken 483052427-39
    9Reunie 48224201918
    10GSV '63 392161828-107
    11FC Winterswijk 691352536-116
    12Rietmolen 491171237-254

    Poulestanden Sp. Neede 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Neede 5220011476
    2Diepenheim 421018803
    3W.V.V.'34 6200229-70

    Poulestanden Sp. Neede 5 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AWC 611009183
    2De Hoven 311007253
    3HSC '21 411005053
    4Longa '30 911007343
    5Alverna 311006243
    6Enter 511005143
    7Quick 1888 411004043
    8HC '03 611006333
    9Rohda Raalte 35+211006333
    10Dalfsen 411004133
    11Gendringen 511003033
    12Krayenhoff 211003033
    13Ruurlo 411003033
    14WWNA 311003033
    15Lemelerveld 711005323
    16Blauw Wit 911003123
    17Kolping-Dynamo 411003123
    18Pax 411003123
    19SCP 511003123
    20Elistha 211002023
    21Neede 511006513
    22Spero 611006513
    23BWO 411003213
    24Rohda Raalte 1211003213
    25TVV 211003213
    26DVV 1011002113
    27Longa '30 1311002113
    28RSC 711002113
    29GFC 211001013
    30Eldenia 1011005503
    31Pax 511000003
    32Sc. Overwetering 500000000
    33Sportclub Groessen 410015500
    34Sc Westervoort 510010000
    35Juliana '31 5100156-10
    36Longa '30 12100156-10
    37Heeten 4100123-10
    38NEO 7100123-10
    39FC Winterswijk 8100123-10
    40Drienerlo 2100112-10
    41DVV 6100112-10
    42Gendringen 4100112-10
    43FC Winterswijk 9100101-10
    44Saasveldia 5100135-20
    45De Bataven 6100113-20
    46De Bataven 10100113-20
    47Eldenia 7100113-20
    48Orion 13100113-20
    49AAC-Olympia 3100102-20
    50Enter 8100136-30
    51OBW 7100136-30
    52FC Ulu Spor 3100114-30
    53NEO 6100103-30
    54Orion 11100103-30
    55FC Zutphen 2100103-30
    56ZZC'20 2100103-30
    57FC Bergh 5100137-40
    58Orion 7100126-40
    59La Première 4100115-40
    60Leones 3100104-40
    61Heerde 35+1100127-50
    62Hector 3100105-50
    63DIO '30 6100119-80

    Poulestanden Sp. Neede 5 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 411009183
    2Krayenhoff 211008263
    3VIOD 611007163
    4SV De Lutte 411006063
    5Dalfsen 311007253
    6Longa '30 1111005233
    7Marienheem 311005233
    8DVV 1011004133
    9TVC '28 911004133
    10Blauw Wit 511003033
    11TVV 211003033
    12S.V. Vasse 211003033
    13Alverna 311006423
    14Lienden 211004223
    15Longa '30 911004223
    16WWNA 311004223
    17BWO 411003123
    18De Hoven 311003123
    19Longa '30 1311003123
    20Pax 411003123
    21Quick 1888 411003123
    22Warnsveldse Boys 511003123
    23Lemelerveld 711002023
    24Ruurlo 411002023
    25Sp. Neede 311007613
    26Enter 511005413
    27Apeldoornse Boys 211004313
    28v.v. Dieren 211004313
    29vv Ewijk 511003213
    30RSC 711003213
    31Alverna 211002113
    32BSC Unisson 311002113
    33Pax 911002113
    34Pax 511002113
    35s.v. Rijssen 211002113
    36Eendracht Arnhem 411005503
    37Sprinkhanen 311004403
    38VIOD 411002203
    39Kolping-Dynamo 411002203
    40Rohda Raalte 1200000000
    41Spero 910015500
    42RKZVC 510014400
    43HC '03 610012200
    44Spero 610012200
    45Phenix 3100167-10
    46Sallandia 2100145-10
    47Veensche Boys 2100134-10
    48ZAC 3100134-10
    49Elistha 2100123-10
    50TVO 3100123-10
    51Eendracht Arnhem 3100112-10
    52Etten 3100112-10
    53SP Lochem 5100112-10
    54SP Lochem 4100112-10
    55De Tubanters 1897 4100112-10
    56Woezik 12100146-20
    57Helios 2100124-20
    58vv Montferland 4100124-20
    59SCP 5100124-20
    60Blauw Wit 9100113-20
    61GFC 2100113-20
    62KOSC 4100113-20
    63Neede 5100113-20
    64Rohda Raalte 35+2100113-20
    65Sportclub Silvolde 5100113-20
    66Rood Zwart 5100102-20
    67Zenderen Vooruit 3100102-20
    68HSC '21 4100125-30
    69Wesepe 3100125-30
    70Gendringen 5100114-30
    71avc Heracles 2100114-30
    72AWC 6100103-30
    73KOSC 8100103-30
    74Langeveen 2100103-30
    75KCVO 5100127-50
    76ST DSZ/Leones 3100128-60
    77Eldenia 10100117-60
    78HSC '21 3100106-60
    79Sc. Overwetering 5100119-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blankvoort, TomTeamspeler
    Groot Landeweer, SanderTeamspeler
    Hesselink, TimTeamspeler
    Huinink, RoelTeamspeler
    Karnebeek, MarcTeamspeler
    Leppink, JornTeamspeler
    Lokerse, MauriceTeamspeler
    Markerink, KoenTeamspeler
    Rupert, BasTeamspeler
    Rutgerink, MarkTeamspeler
    Suntenmaartensdijk, Jeffrey vanTeamspeler
    Trotsenburg, JustinTeamspeler
    Vos, LuukTeamspeler
    Wansing, TimTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.