• Veld en kleedkamer indeling seizoen 2019/2020 update 22-10-2019

    Maandag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO13-2 18:15 - 19:30 uur 1A 4
    JO13-3 18:15 - 19:30 uur 1A 3
    MO13-1 18:15 - 19:30 uur Mini 6
    JO15-1 18:00 - 19:30 uur 1B

    1

    JO15-2

    MO17-1

    18:15 - 19:30 uur

    18:45 - 19:45 uur

    3A

    3B

    2

    7

    JO17-1 19:45 - 21:15 uur 1B 2
    JO17-2 19:45 - 21:15 uur 2A 5
    JO17-3 19:45 - 21:15 uur 2B 5
    MO19-1 19:45 - 21:15 uur 1A 6
    JO19-1 19:45 - 21:15 uur 3A 1
    JO19-2 19:45 - 21:15 uur Mini 8
    Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
    Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
           
           
           
           
           
    Dinsdag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO7-1 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 8
    JO8-1 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 8
    JO8-2 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 8
    JO8-3 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 8
    JO9-1 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 7
    JO9-2 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 7
    JO9-3 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 7
    JO11-1 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 5
    JO11-2 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 5
    JO11-3 18:15 - 19:15 uur 1A/1B/Mini Circuit 4
    JO13-1 18:15 - 19:30 uur 3B 4
    JO15-3 18:15 - 19:30 uur 2A 2
    Keepers 1, 2, 3, A1 18:45 - 19:30 uur 3A kleedkamer team
    Keepers senioren A2/B1 19:45 - 20:30 uur 3A kleedkamer team
    Dames 1 19:45 - 21:15 uur Mini 6
    Heren 1 19:45 - 21:15 uur 1B 1
    Heren 2 19:45 - 21:15 uur 3B 2
    Heren 3 19:45 - 21:15 uur 1A 4
    Survival heren vanaf 20: 00 uur n.v.t. 3
    Survival dames vanaf 20: 00 uur n.v.t. 7
           
           
    Woensdag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO13-2 18:15 - 19:30 uur 1B 4
    JO13-3 18:15 - 19:30 uur 3A 3
    MO13-1 18:15 - 19:30 uur 3B 6
    JO15-2 18:15 - 19:30 uur Mini 2
    MO17-1 18:45 - 19:45 uur 1A 7
    JO17-1 19:45 - 21:15 uur 3A 2
    JO17-2 19:45 - 21:15 uur 1A 5
    JO17-3 19:45 - 21:15 uur 3B 5
    MO19-1 19:45 - 21:15 uur 2A 6
    JO19-1 19:45 - 21:15 uur 1B 1
    JO19-2 19:45 - 21:15 uur 2B 8
    M25+ 19:45 - 21:15 uur Mini 6
    Heren 5/6/7/8 19:45 - 21:15 uur 3B 4
    Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
    Survival dames  vanaf 20:00 uur n.v.t. 7

     

    Donderdag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO8-1 18:15 - 19:15 uur 2A 8
    JO8-2 18:15 - 19:15 uur 2A 8
    JO8-3 18:15 - 19:15 uur 2A 8
    JO9-1 18:15 - 19:15 uur 2B 7
    JO9-2 18:15 - 19:15 uur 2B 7
    JO9-3 18:15 - 19:15 uur 2B 7
    JO11-1 18:15 - 19:15 uur 3A 5
    JO11-2 18:15 - 19:15 uur 3B 5
    JO11-3 18:15 - 19:15 uur 3B 4
    JO13-1 18:15 - 19:30 uur 1A 4
    JO15-1 18:00 - 19:30 uur 1B 3
           
    Keepers jeugd 18:15 - 19:30 uur 3A kleedkamer team
    G1 18:30 - 19:30 uur Mini 2
    Dames 1 19:45 - 21:15 uur Mini 6
    Heren 1 19:45 - 21:15 uur 1B 1
    Heren 2 19:45 - 21:15 uur 1A 2
    Heren 3 19:45 - 21:15 uur 3A 4
    Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
    Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
           
    Vrijdag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    JO15-3 18:15 - 19:30 uur 1B 8
    35+ 19:45 - 21:15 uur 1A /Mini (i.o.m. 45+) 4
    45+ 19:45 - 21:15 uur 1A/Mini (i.o.m. 35+ en Heren 4) 5
    Survival heren vanaf 20:00 uur n.v.t. 3
    Survival dames vanaf 20:00 uur n.v.t. 7
    Heren 4 19:45 - 21:15 uur 1B 2
           
    Zaterdag:      
    Team: Tijd: Veld:  KK:
    Mini-Pups 11:00 - 12:00 uur Mini 8