• Veld en kleedkamer indeling seizoen 2019/2020

    Maandag:

         

    Team:

    Tijd:

    Veld:

    KK:

    JO13-2

    18:15 - 19:30 uur

    1A

    4

    JO13-3

    18:15 - 19:30 uur

    1A

    3

    MO13-1

    18:15 - 19:30 uur

    Mini

    6

    JO15-1

    18:00 - 19:30 uur

    1B

    1

    JO15-2

    18:15 - 19:30 uur

    3A

    2

    JO15-3

    18:15 - 19:30 uur

    3A

    5

    MO17-1

    18:45 - 19:45 uur

    3B

    7

    JO17-1

    19:45 - 21:15 uur

    1B

    2

    JO17-2

    19:45 - 21:15 uur

    2A

    5

    JO17-3

    19:45 - 21:15 uur

    3B

    5

    MO19-1

    19:45 - 21:15 uur

    1A

    6

    JO19-1

    19:45 - 21:15 uur

    3A

    1

    JO19-2

    19:45 - 21:15 uur

    Mini

    8

    Survival heren

    vanaf 20:00 uur

    n.v.t.

    3

    Survival dames

    vanaf 20:00 uur

    n.v.t.

    7

     

    Dinsdag:

         

    Team:

    Tijd:

    Veld:

    KK:

    JO7-1

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    8

    JO8-1

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    8

    JO8-2

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    8

    JO8-3

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    8

    JO9-1

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    7

    JO9-2

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    7

    JO9-3

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    7

    JO11-1

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    5

    JO11-2

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    5

    JO11-3

    18:15 - 19:15 uur

    1A/1B/Mini Circuit

    4

    JO13-1

    18:15 - 19:30 uur

    3B

    4

    Keepers 1, 2, 3, A1

    18:45 - 19:30 uur

    3A

    kleedkamer team

    Keepers senioren A2/B1

    19:45 - 20:30 uur

    3A

    kleedkamer team

    Dames 1

    19:45 - 21:15 uur

    Mini

    6

    Heren 1

    19:45 - 21:15 uur

    1B

    1

    Heren 2

    19:45 - 21:15 uur

    3B

    2

    Heren 3

    19:45 - 21:15 uur

    1A

    4

    Survival heren

    vanaf 20: 00 uur

    n.v.t.

    3

    Survival dames

    vanaf 20: 00 uur

    n.v.t.

    7

     

    Woensdag:

         

    Team:

    Tijd:

    Veld:

    KK:

    JO13-2

    18:15 - 19:30 uur

    3A

    4

    JO13-3

    18:15 - 19:30 uur

    3A

    3

    MO13-1

    18:15 - 19:30 uur

    3B

    6

    JO15-2

    18:15 - 19:30 uur

    1B

    2

    JO15-3

    18:15 - 19:30 uur

    1A

    5

    MO17-1

    18:45 - 19:45 uur

    Mini

    7

    JO17-1

    19:45 - 21:15 uur

    3A

    2

    JO17-2

    19:45 - 21:15 uur

    1A

    5

    JO17-3

    19:45 - 21:15 uur

    3B

    5

    MO19-1

    19:45 - 21:15 uur

    2A

    6

    JO19-1

    19:45 - 21:15 uur

    1B

    1

    JO19-2

    19:45 - 21:15 uur

    3B

    8

    M25+

    19:45 - 21:15 uur

    2B/Mini

    6

    Heren 4/5/6/7/8

    19:45 - 21:15 uur

    2B/Mini

    4

    Survival heren

    vanaf 20:00 uur

    n.v.t.

    3

    Survival dames

    vanaf 20:00 uur

    n.v.t.

    7

     

    Donderdag:

         

    Team:

    Tijd:

    Veld:

    KK:

    JO8-1

    18:15 - 19:15 uur

    2A

    8

    JO8-2

    18:15 - 19:15 uur

    2A

    8

    JO8-3

    18:15 - 19:15 uur

    2A

    8

    JO9-1

    18:15 - 19:15 uur

    2B

    7

    JO9-2

    18:15 - 19:15 uur

    2B

    7

    JO9-3

    18:15 - 19:15 uur

    2B

    7

    JO11-1

    18:15 - 19:15 uur

    3A

    5

    JO11-2

    18:15 - 19:15 uur

    3B

    5

    JO11-3

    18:15 - 19:15 uur

    3B

    4

    JO13-1

    18:15 - 19:30 uur

    1A

    4

    JO15-1

    18:00 - 19:30 uur

    1B

    3

    Keepers jeugd

    18:15 - 19:30 uur

    3A

    kleedkamer team

    G1

    18:30 - 19:30 uur

    Mini

    2

    Dames 1

    19:45 - 21:15 uur

    Mini

    6

    Heren 1

    19:45 - 21:15 uur

    1B

    1

    Heren 2

    19:45 - 21:15 uur

    1A

    2

    Heren 3

    19:45 - 21:15 uur

    3A

    4

    Survival heren

    vanaf 20:00 uur

    n.v.t.

    3

    Survival dames

    vanaf 20:00 uur

    n.v.t.

    7

           

    Vrijdag:

         

    Team:

    Tijd:

    Veld:

    KK:

    35+ en Heren 4

    19:45 - 21:15 uur

    1A /Mini (i.o.m. 45+)

    4

    45+

    19:45 - 21:15 uur

    1A/Mini (i.o.m. 35+ en Heren 4)

    5

    Survival heren

    vanaf 20:00 uur

    n.v.t.

    3

    Survival dames

    vanaf 20:00 uur

    n.v.t.

    7

           

    Zaterdag:

         

    Team:

    Tijd:

    Veld:

    KK:

    Mini-Pups

    11:00 - 12:00 uur

    Mini

    8