• De Seniorencommissie heeft in samenspraak met de VTZ de voorlopige indeling van de senioren en vrouwen teams vrijgegeven. Waar speel jij het nieuwe seizoen?

    Let wel er kunnen ter alle tijden nog verschuivingen plaats vinden.

    Sportclub Neede 1


    1. Sem Kolkman.
    2. Joppe Smit.
    3. Wessel Meeringa.
    4. Mitchel Reesink.
    5. Tim Kurz.
    6. Rody Vrielink.
    7. Stijn Markerink.
    8. Mathijs Warnar.
    9. Tobias Klein Bruinink.
    10. Cas Alberts.
    11. Joost Koeslag.
    12. Pelle Smit.
    13. Kas Dieperink. (Keeper)
    14. Tom Leverink.
    15. Djoy Bauhuis.
    16. Niek ten Hoopen.
    17. Sem Welmerink.
    18. Duco Servaas.
    19. Max Leferink.
    20. Dennis Geerts. (Keeper)


    Sportclub Neede 2


    1. Mart van de Berg.
    2. Rutger Bos.
    3. Rik Temmink.
    4. Tim Lensink.
    5. Syon Leppink.
    6. Jeroen Hissink.
    7. Nick Nielsen.
    8. Pim Berendsen.
    9. Nick Nielsen.
    10. Jelle Hofmann.
    11. Jesse Meringa.
    12. Jesse Dieperink.
    13. Gijs Ribbers.
    14. Pim Reinders.
    15. Rob te Hennepe. (Keeper)
    16. Noah de Koeijen.
    17. Tijn Ribbers.
    18. Mick van de Horn.
    19. Edwin Ebbekink.
    20. Bram Konings.
    21. Luuk Morskieft.
    22. Justin Trotsenburg. (Keeper)


    Sportclub Neede 3


    1. Kjell Hogeweg.
    2. Daan Stomps.
    3. Jorik van Woudenberg. (Keeper)
    4. Bjarne Borgers.
    5. Jurre Klein Nijenhuis.
    6. Mart Lammersen.
    7. Jorn Kosters.
    8. Joppe Tetteroo.
    9. Jarno Wissink.
    10. Sil Screever.
    11. Gijs Stel.
    12. Idse Konings.
    13. Joep Lankwarden.
    14. Tjerk Wegdam.
    15. Luuk Breukers.
    16. Mart te Wieske.
    17. Stef Karnebeek.
    18. Boyd Menkhorst.
    19. Bas ten Hoopen.
    20. Wesley van Dijk.
    21. Max Huisman.
    22. Tein ter Haar. (Keeper)
    23. Jorick van de Wilk.


    Sportclub Neede 4


    1. Jeroen Kettering.
    2. Sander Tijhuis.
    3. Mike Schumaker.
    4. Sander Kolthof.
    5. Mark Groenevelt.
    6. Raymond Kettering.
    7. Rene Saaltink.
    8. Mark Kraaijenzank. (Keeper)
    9. Erkan Mavus.
    10. Martijn klein Zessink.
    11. Martijn Broekmaat.
    12. Jos Lansink.
    13. Roy Heinneman.
    14. Niels de Vries.
    15. Tim Vos.
    16. Marco Raaben.
    17. Bram van Uum.
    18. Jelmar van Doorn. (Keeper)
    19. Bart Heijdeman.
    20. Pim Wegdam.
    21. Lars ten Have.
    22. Matthijs Legtenberg.


    Sportclub Neede 5


    1. Roel Huinink.
    2. Tim Hesselink.
    3. Marc Karnebeek.
    4. Mark Rutgerink.
    5. Tom Blankvoort.
    6. Jeffrey van Suntenmaartensdijk.
    7. Maurice Lokerse.
    8. Matthijs Mulder.
    9. Tim Wansink.
    10. Hidde Klein Bluemink.
    11. Jorn Leppink.
    12. Bram Kuiper.
    13. Koen Markerink.
    14. Melvin Oonk. (Keeper)
    15. Nick Abbink.
    16. Daniel Lokerse.
    17. Ruben Temmink.
    18. Leiner Acebedo Morales.
    19. Jeffrey Brekveld.
    20. Steven Rupert.
    21. Bas te Lintelo.
    22. Bram Hesselink.
    23. Danny Boeve. (Keeper)
    24. Mees Bomers.
    25. Lars Welmerink.


    Sportclub Neede Seem


    1. Edwin Harbers.
    2. Ronnie Voortman.
    3. Kevin Veldhuis.
    4. Ronnie Emaus.
    5. Niels Rutgerink.
    6. Han ten Voorde.
    7. Gerd Bos.
    8. Dennis Groot Kormelink.
    9. Jurgen Suters. (Keeper)
    10. Nelson Huinink.
    11. Benno Eeftink.
    12. Joost Fokkink.
    13. Marco Egberink.
    14. Engbert Jan Bloemberg.
    15. Reinald Voortman.
    16. Bas de Wit.
    17. Kay Steinkamp.
    18. Michiel Middelbos.
    19. Berry Degenaars.
    20. Kevin Schutten.
    21. Jasper Kettering.
    22. Peter Post.

    Sportclub Neede 8


    1. Niek Bouwmeester.
    2. Johan ten Dolle.
    3. Mathijs ten Dolle.
    4. Mark Elferink.
    5. Ronald Elferink.
    6. Berry Hietbrink.
    7. Marco Kruis.
    8. Bart Lammersen.
    9. Bjorn van de Linden. (Keeper)
    10. Arnold Markink.
    11. Edwin Markink.
    12. Hans Slotboom.
    13. Martin Slotboom.
    14. Ivo Tijink.
    15. Rik ten Hoopen.
    16. Robbin John Dieperink.
    17. Bart Wormgoor.
    18. Raoul Harbers.
    19. Jesper Wensink.
    20. Thijs Diepenmaat.
    21. Bjorn Spanjaard.
    22. René Lansink.

    Sportclub Neede Vr 1


    1. Bente Wegdam.
    2. Petra Vehof.
    3. Réne Stapelbroek.
    4. Britney Kok.
    5. Birgit Nijland.
    6. Britt Morskieft.
    7. Naomi Pasman.
    8. Lynn Rexwinkel.
    9. Silke Olbach.
    10. Eline Klein Nijenhuis.
    11. Inge Somhorst.
    12. Jelyn Pot.
    13. Manouk Averdijk.
    14. Joany Bouwhuis.
    15. Roan Markink.

     

     

    Sportclub Neede Vr 2


    1. Anne Tijink.
    2. Nikki ten Elsen.
    3. Maud Mulder.
    4. Maud Klein Zessink.
    5. Emely Klein Rot.
    6. Indy Vrielink.
    7. Isa Pasmann.
    8. Lynn Stomps.
    9. Sterre van de Meer.
    10. Esmee Holtkamp.
    11. Noor Eppink.
    12. Pien ter Haar.
    13. Jonna Bolster.
    14. Rosanne Bok.
    15. Anne Olminkhof.
    16. Luna Jeremic.
    17. Isa Oldelman.

    Sportclub Neede Vr 25+


    1. Jorieke Krooshof.
    2. Willeke Egberts.
    3. Maartje Vos.
    4. Marloes ten Hoopen.
    5. Jeanine Wiegel.
    6. Nienke Reinderink.
    7. Loes Ketterink.
    8. Joyce de Vries.
    9. Marloes Wansink.
    10. Leonie Kemp.
    11. Lionne te Brinkhof.
    12. Ilse Rupert.