• De VTZ is eruit, hieronder zien jullie de voorlopige teamindeling van de jeugdteams binnen Sp. Neede. 

    De indeling van de Senioren laat nog even op zich wachten, we hopen ook deze z.s.m. te kunnen publiceren.

    Mis je, jezelf, of heb je vragen omtrent de indeling, kun je mailen naar Richard Overmeen, r.overmeen@sportclubneede.nl

    Voorlopige teamindeling jeugd 2022/2023  
             
    Team Achternaam Tussenvoegsel Voornaam Geb. datum
    JO19-1 Becks   Teun 22-12-2003
      Holtmaat   Bryan 18-3-2005
      Emaus   Job 15-5-2004
    GK Geerts   Dennis 21-8-2004
      Leppink   Mitchon 4-3-2005
      Reinders   Duuk 2-3-2005
      Smit   Kalle 22-4-2005
      Nijland   Gijs 4-5-2005
      Kuperus   Joop 14-12-2004
      Larink   Sten 9-2-2004
    Nieuw van Lies   Lenn 26-12-2004
      Vaanholt    Mika 9-9-2004
      Wantia   Niek 10-9-2004
      Woerds ter  Nick 29-4-2004
             
    JO19-2 Borgers   Jelte 1-5-2005
      Bodt   Ruben 1-3-2005
      Bosscher   Gijs 26-5-2005
      Heijdemann   Dirk 28-10-2005
      Winkels   Floris 10-7-2005
      Woerd te Roan 24-6-2005
      Hilderink   Sybe 16-3-2004
      Smit   Olle 22-4-2005
      Kuiper   Daan 24-5-2004
      Meijs   Chiron 3-4-2004
      Mense   Luca 25-3-2004
      Woesthuis   Skip 21-11-2004
      Knol   Jorick 2-9-2003
      Takac   Damien  
             
    JO17-1 Battist   Wessel 23-11-2006
      Moddejonge   Twan 27-10-2006
      Mos   Lucas 1-5-2006
    GK Roelink   chiel 22-8-2006
      Emaus   Stijn 1-11-2006
      Meijer   Thom 27-3-2006
      Wormgoor   Rick 19-4-2006
      Heinen   Wesley 23-10-2007
      Hoopen ten Milan 26-2-2007
      Bonkink   Stein 17-8-2007
      Wantia   Tijn 13-3-2007
      Lammersen   Guido 5-5-2007
      Harbers   Jelte 24-5-2007
             
    JO17-2 Knol   Bryan 31-10-2006
      Bosscher   Sam 1-7-2006
      Ebben   Teun 27-7-2006
      Fokkink   Jens 4-11-2006
      Sprick   Roan 6-10-2006
    GK Bomer   Sebastiaan 15-3-2006
      Koebrugge   Thijs 11-12-2006
      Wissink   Rodrigo 23-8-2006
      Bomers   Ties 1-9-2007
      Dubbeld   Sven 9-5-2007
      Heijdemann   Bram 7-6-2007
      Bemthuis   Brent 23-7-2007
      Potman   Tom 6-1-2007
      Hogenkamp   Glenn 15-10-2006
      Jallouf   George 22-9-2006
             
    JO15-1 Kornegoor   Siem 25-6-2008
      Olthof   Mike 11-7-2008
      Isfordink   Luc 30-12-2008
      Klein Zessink   Lars 25-5-2008
      Vaanholt    Senna 4-6-2008
      Slot   Tijn 19-2-2008
      Pots   Niels 1-2-2008
      Mos   Ruben 15-2-2008
      Harbers   Mats 1-7-2009
      Schoolderman Mart 19-6-2009
      Waaijerdink   Simon 4-8-2009
    GK Hondelink   Daan 22-12-2007
      Kuiper   Stef 1-4-2009
             
    JO15-2 Heinneman   Tristan 1-3-2008
      Hondelink   Daan 29-12-2008
      Lammersen   Stan 3-9-2008
      Mensink   Timo 23-11-2008
      Pasman   Mick 12-4-2008
      Traori   Ali 1-7-2008
      Lammersen   Carsten 26-7-2008
      Wesselink   Benjamin 29-5-2008
    GK Meer (GK) ter  Wesley 30-12-2009
      Vogt   Bram 2-10-2009
      Rijkenbarg   Maikel 22-7-2008
      Schreuder   Lucas 2-9-2009
      Lahdo   Ilano 14-7-2009
      Gieskes   Thijs 15-2-2009
             
    JO15-3 Schutte   Xander 6-12-2009
      Wesselink   Ike 5-3-2009
      Buunk   Reyno 3-4-2009
      Batist    Lars 11-2-2009
      Tijhuis   Harm 6-10-2009
      Koebrugge   Jesper 4-5-2009
      Rooiman   Jurre 10-6-2009
      Brandenbarg   Roy 12-7-2008
      Dolder van den Jan 6-9-2008
      Grevelink   Daan 10-9-2009
       Nijhuis   Hyke 31-10-2008
      Schonewille    Cas 13-7-2009
      Leussenkamp   Nout 28-8-2009
      Hoopen  ten  Luca 2-4-2008
      Hourani   Maron 1-1-2007
             
    MO15-1 Ordelman   Isa  
      Bomers   Britt  
      Woerds ter  Pien  
      Bruntink   Quinn  
      Vrieze   Noor  
      Simmelink   Aukje  
      Scholten   Sanne  
      Winkelhuis   Finet  
      Moddejonge   Silke  
      Vogt   Isa  
      Slotboom   Lieke  
      Mengerink van Manouk  
      Oosterom   Zuzanna   
       Rietmole te Lisa   
       Ardon   Guusje  
      Maatman   Elinn  
      Nijhuis   Jefke  
             
    JO13-1 Kornegoor   Tijs 14-6-2010
      Groot Kormelink Luca 7-2-2010
      Kloeze te Boris 6-11-2010
      Saaltink   Sem 13-5-2010
      Voordouw   Koen 9-9-2010
      Vogt   Sam  
      Laar van der  Jesse  
      Hulsbosch   Thies  
      Kamperman   Sterre  
      Slot   Noud  
      Wormgoor   Keano  
      Hietbrink   Mike  
      Ebben   Emma 12-2-2010
      Bonkink   Fieke 27-4-2009
             
    JO13-2 Ebben   Siem 12-2-2010
      Gerrits   Joeri 9-11-2010
      Issverdink   Devon 14-8-2010
    GK Stam   Lennon 5-4-2010
      Camfferman   Gijs  
      Klein Willink   Daan  
      Thuinte   Koen  
      Jonkman   Niels  
      Bosklopper   Pim  
      Brekveld   Milan  
      Nijland   Gijs  
      Menkveld   Silas  
      Wiggers   Jurre 18-2-2010
      Woerd ter Jacco  
             
    JO12-1 Diepenmaat   Bas  
      Bouwman   Dirk  
      Dolder van den Silas  
      Lammersen   Wout  
      Ardon   Cato 19-9-2010
      Oexman   Kim  28-10-2010
      Rooijen  van  Esmee 1-7-2010
      Slotboom   Laura 18-8-2009
      Udink    Halima 15-3-2010
      van Toorn   Madee  
             
    JO11-1 Saaltink   Mart  
      Woeltjes   Senn  
      Mulder   Luuk  
      Vaanholt te Thijmen  
      Markink   Ruben  
      Hietbrink   Luca  
      Wolthuis   Colin  
      Wijnperle   Tim  
      Wormgoor   Sam  
      Peddemos   Wies  
             
    JO11-2 Rutgerink   Risto  
      Braak ter Lenny  
      Menkveld   Levi  
      Sluis  van der Bram  
      Haank   Tijn  
      Messersmid   Tijn  
      Ebeltjes   Delano  
      Schreuder   Mick  
      Roelofsen   Mats  
      Lansink   Bryan  
      Brummelhuis   Liam  
             
    JO11-3 Nutma   Kjell  
      Bruyn de Bentley  
      Hendriks   Nick  
      Dolle ten Ferry  
      Hassam   Miran  
      Vries de Luuk  
      Lubbers   Defon  
      Orriens   Thijs  
      Wesselius   Luca  
             
    JO10-1 Woeltjes   Jace  
      Schumaker   Yesse  
      Koedam   Alex  
      Laar van de  Milan  
      Harens   Rafael  
      Bredeveld   Xem  
      Kuipers   Finn  
      Klein Willink   Timo  
      Timmermans   Stijn  
             
    JO10-2 Kornegoor   Mees  
      Brandenbarg   Mark  
      Abdlaziz   Aziz  
      Delft van  Siem  
      Scholten   Sophie  
      Baar   Sem  
      Cattier   Hugo  
      Meliani   Karim  
      Nijland   Tieme  
             
    JO9-1 Brekveld   Nick  
      Slotboom   Jasper  
      Haank   Guus  
      Mulderije   Ties  
      Reinders   Liam  
      Thuinte   Luuk  
      Wijdenes   Lola  
             
    JO9-2 Mengerink   Noud  
      Peddemos   Joes  
      Nieuwenhuis   Beau  
      Zwaan van der Merlijn  
      Hulstijn   Siem  
      Wormgoor   Daan  
      Brendel   Boris  
             
    JO9-3 Krooshof   Jesse  
      Heutink   Jamie  
      Markink   Michelle  
      Setten van Mijs  
      Baar   Lasse  
      Breukers   Ruben  
      Gerrits   Noud  
      Brijker   Ruben  
             
    JO8-1 Molen van der Ruben  
      Lintelo te Jop  
      Lansink   Youri  
      Kettering   Guus  
      Bonkink   Noek  
      Harens   Levi  
      Brekveld   Calvin  
      Peddemos   Daaf  
             
    JO8-2 Potres   Marcelino  
      Potres   Marcian  
      Vaanholt te Youri  
      Rouwenhorst   Jack  
      Neut van der Mason  
      Hoopen ten Fender  
      Orriens   Jorick  
      Mengerink   Tycho  
             
    JO8-3 Brandebarg   Bram  
      Vries de Nev  
      Dolle ten Ad  
      Temmink   Liam  
      Rutgerink   Fien  
      Cattier   Stef  
      Holkers   Jip  
      Blanken   Sem  
             
    JO7-1 Kolthoff   Thijmen  
      Mengerink   Pim  
      Krooshof   Pepijn  
      Rem    Berend  
      Nijman   Thijs  
      Most  van der  Thije  
      Heming   Matt  
      Haar  ter  Enzo  
      Bakker    Mick