• De VTZ is eruit, hieronder zien jullie de voorlopige teamindeling van de jeugdteams binnen Sp. Neede. 

    De indeling van de Senioren laat nog even op zich wachten, we hopen ook deze z.s.m. te kunnen publiceren.

    Mis je, jezelf, of heb je vragen omtrent de indeling, kun je mailen naar Richard Overmeen, r.overmeen@sportclubneede.nl

    Team Achternaam Tussenvoegsel Voornaam
    JO19-1 Becks   Teun
      Ebbekink   Edwin
      Emaus   Job
    GK Geerts   Dennis
      Hagemeijer   Bastiaan
      Horn van der  Mick
      Janssen   Roland
      Konings   Bram
      Kuperus   Joop
      Larink   Sten
      Mirbozorgi   Parsa
      Morskieft   Luuk
      Vaanholt    Mika
      Wantia   Niek
      Woerds ter  Nick
           
    JO19-2 Ali   Halil
      Boeve    Danny
      Bomers   Mees
      Bruntink   Quincy
      Cordewener   Victor 
      Heijdemann    Robin
      Hilderink   Sybe
      Hoopen ten  Bart 
      Idiz   Fatih
      Knol   Jorik
      Kuiper   Daan
      Meijs   Chiron
      Mense   Luca
      Vos    Ingmar
      Wilk van der  Jorick
      Woesthuis   Skip
           
    MO19-1 Averdijk   Manouk
      Bauhuis   Joany
      Blok   Rosanne
      Borgers   Jill
      Elsen ten Nikki
      Hogenkamp   Robin
      Jeremic   Luna
      Klein Zessink   Maud
      Meer  van der  Sterre
      Mulder    Maud
      Pasman   Isa
    GK Tijink   Anne
      Traori   Fatou
      Voordouw   Lisa
           
    JO17-1 Leppink   Mitchon
      Reinders   Duuk
      Smit   Olle
      Smit   Kalle
      Holtmaat   Bryan
      Battist   Wessel
      Moddejonge   Twan
      Mos   Lucas
      Roelink   Chiel
    GK Emaus   Stijn
      Meijer   Thom
      Pots   Daan
      Wormgoor   Rick
      Nijland   Gijs
           
    JO17-2 Borgers   Jelte
      Bodt   Ruben
      Bosscher   Gijs
      Heijdemann   Dirk
      Winkels   Floris
      Woerd te Roan
    GK Bomer   Sebastiaan
      Rabe   Gertjan
      Knol   Bryan
      Bosscher   Sam
      Ebben   Teun
      Fokkink   Jens
      Hogenkamp   Glenn
      Koebrugge   Thijs
      Wissink   Rodrigo
           
    JO15-1      
    GK Sprick   Roan
      Bemthuis   Brent
      Olthof   Mike
      Isfordink   Luc
      Harbers   Jelte
      Lammersen   Guido
      Vaanholt    Senna
      Slot   Tijn
      Pots   Niels
      Klein Zessink   Lars
      Wantia   Tijn
      Kuperus   Sem
      Heinen   Wesley
      Hoopen ten Milan
      Bonkink   Stein
      Mos   Ruben
           
    JO15-2      
    GK Hondelink    Daan
      Bomers   Ties
      Dubbeld   Sven
      Kornegoor   Siem
      Heijdemann   Bram
      Heinneman   Tristan
      Hondelink   Daan
      Lammersen   Stan
      Mensink   Timo
      Ali   Mustafa
      Pasman   Mick
      Traori   Ali
      Lammersen   Carsten
      Wesselink   Benjamin
      Hourani   Maron
      Potman   Tom
           
    MO15-1 Bomers   Britt
      Bruntink   Quin
      Maatman   Elin 
      Mengerink   Manouk
      Moddejonge   Silke
      Oosterom van Zuzanne
      Ordelman   Isa
      Rietmole   Lisa
      Scholten   Sanne
      Simmelink   Aukje
      Slotboom   Lieke
      Vogt   Isa
      Vrieze   Noor
      Winkelhuis   Finet
      Woerds ter Pien
           
    JO13-1      
    GK Meer  ter  Wesley
      Groot Kormelink   Luca
      Kloeze te Boris
      Saaltink   Sem
      Waaijerdink   Simon
      Schreuder   Lucas
      Voordouw   Koen
      Vogt   Bram
      Lahdo   Ilano
      Harbers   Mats
      Schoolderman   Mart
      Kuiper   Stef
      Kornegoor   Tijs
           
    JO13-2 Wiggers   Jurre
      Ebben   Emma
      Ebben   Siem
      Bonkink   Fieke
      Rijkenbarg   Maikel
    GK Schonewille    Cas
      Leussenkamp   Nout
      Gieskes   Thijs
      Brummelhuis   Luca
      Schutte   Xander
      Wesselink   Ike
      Buunk   Reyno
      Menkveld   Jafeth
      Batist    Lars
           
    JO13-3 Dolder van den Jan
    GK Gerrits   Joeri
      Tijhuis   Harm
      Koebrugge   Jesper
      Rooiman   Jurre
      Brandenbarg   Roy
      Hulzink   Kjell
      Issverdink   Devon
      Stam   Lennon
      Grevelink   Daan
      Hietbrink   Mike
      Woerds ter Jacco
       Nijhuis   Hyke
      Menkveld   Silas
           
    JO11-1 Vogt   Sam
      Laar van der  Jesse
      Hulsbosch   Thies
      Slot   Noud
      Woeltjes   Senn
      Kamperman   Sterre
      Klein Willink   Daan
      Wormgoor   Keano
      Saaltink   Mart
           
    JO11-2 Wijnperle   Tim
      Thuinte   Koen
      Jonkman   Niels
      Bosklopper   Pim
      Diepenmaat   Bas
      Brekveld   Milan
      Bouwman   Dirk
      Dolder van den Silas
      Lammersen   Wout
           
    MO12-1 Peddemos   Wies
      Oexman   Kim
      Heinneman   Jasmijn
      Toorn van Madee
      Rooijen van Esmee
      Ardon   Cato
      Slotboom   Laura
      Udink   Halima
           
    JO10-1 Menkhorst   Levi
      Markink   Ruben
      Mulder   Luuk
      Roelofsen   Mats
      Braack ter Lenny
      Vaanholt ter Thijmen
      Rutgerink   Risto
           
    JO10-2 Wormgoor   Sam
      Hassam   Miran
      Sluis van der Bram
      Haank   Tijn
      Hietbrink   Luca
      Brummelhuis   Liam
      Messersmid   Tijn
           
    JO10-3 Lansink   Brian
      Nutma   Kjell
      Hendricks   Nick
      Abdlaziz   Aziz
      Brandenbarg   Mark
      Vries de  Luuk
      Haar ter Yoka
           
    JO9-1 Woeltjes   Jace
      Laar van der  Milan
      Kuipers   Finn
      Koedam   Alex
      Schumaker   Yesse
      Klein-Willink   Timo
      Timmermans   Stijn
      Harens   Rafael
      Bredeveld   Xem
           
    JO9-2 Delft van Siem
      Scholten   Sophie
      Hoopen ten  Tim
      Kornegoor   Mees
      Baar   Sem
      Cattier   Hugo
      Tiessens   Julian
      Melliani   Karim
           
    JO8-1 Reinders   Liam
      Brendel   Boris
      Mulderije   Ties
      Haank   Guus
      Wijdenes   Lola
      Mengerink   Noud
      Breukers   Ruben
           
    JO8-2 Gerrits   Noud
      Hulstijn   Siem
      Nieuwenhuis   Beau
      Wormgoor   Daan
      Heutinck   Jamie
      Krooshof   Jesse
      Zetten van Mijs
           
    JO8-3 Zwaan van der  Merlijn
      Baar   Lasse
      Markink   Michelle
      Slotboom   Jasper
      Peddemos   Joes
      Brekveld   Nick
      Thuinte   Luuk
           
    JO7-1 Lansink   Youri
      Kettering   Guus
      Lintelo te Job
      Peddemos   Daaf
      Bonkink   Noek
      Mengerink   Tycho
           
    JO7-2 Molen van der  Ruben
      Harens   Levi
      Potres   Marcelino
      Potres   Marcian
      Hoopen ten Fender
      Neut van de Mason