• Neede JO19-2 VE zaterdag speeldag man

  • Sp. Neede JO19-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kettering, JasperOverige stafTeammanager
    Ordelman, ArianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 jan. 16:15Grol JO19-3 - Sp. Neede JO19-2
    5 feb. 14:15Sp. Neede JO19-2 - Diepenheim JO19-1
    12 feb. 16:00v.v. Twenthe JO19-4 - Sp. Neede JO19-2
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Sp. Neede JO19-2 (0227 Onder 19 (voorjaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diepenheim JO19-100000000
    2FC Eibergen JO19-300000000
    3Grol JO19-300000000
    4Haaksbergen JO19-200000000
    5SP Lochem JO19-300000000
    6Markelo JO19-200000000
    7Sp. Neede JO19-200000000
    8SP Rekken JO19-100000000
    9SJO HSC - Buurse JO19-300000000
    10FC Trias JO19-300000000
    11v.v. Twenthe JO19-400000000
    12W.V.V.'34 JO19-200000000

    Poulestanden Sp. Neede JO19-2 (0225 Onder 19 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST: EriX/KSV JO19-111100148143430
    2VIOS B. JO19-11173138211724
    3Victoria '28 JO19-21070344162821
    4SC Meddo JO19-1961243172619
    5v.v. Twenthe JO19-21061342291319
    6Excelsior '31 JO19-2951355411416
    7FC Eibergen JO19-295043122915
    8ST: Rietmolen/Lochuizen JO19-1103253044-1411
    9Diepenheim JO19-1103073550-159
    10BSC Unisson JO19-2102082143-226
    11Avanti W. JO19-370071230-180
    12Sp. Neede JO19-21000101890-720

    Poulestanden Sp. Neede JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sp. Neede JO19-2330011569
    2FC Eibergen JO19-33201175126
    3SP Lochem JO19-33102715-83
    4v.v. Twenthe JO19-43003414-100

    Poulestanden Sp. Neede JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick '20 JO19-31100140143
    2WVF JO19-31100122103
    3Hatto Heim JO19-2110012573
    4WSV JO19-2110010373
    5Hierden JO19-211007163
    6SC Bemmel JO19-211006063
    7RKSV Driel JO19-111008353
    8VIOS B. JO19-111007343
    9Overasseltse Boys JO19-111005143
    10S.V. Kilder JO19-111004043
    11Lienden JO19-111004043
    12SVI JO19-3JM11004043
    13Elspeet JO19-111005233
    14Broekland JO19-111004133
    15Diepenheim JO19-111004133
    16't Peeske JO19-111004133
    17Quick '20 JO19-611004133
    18RODA '28 JO19-111004133
    19Voorwaarts T JO19-211004133
    20ESC JO19-211003033
    21SP Eefde JO19-111006423
    22OVC '85 JO19-311004223
    23Rood-Wit '58 JO19-111004223
    24Avanti W. JO19-211003123
    25SC Bemmel JO19-311003123
    26Bennekom JO19-411003123
    27Quick '20 JO19-411003123
    28USV JO19-111003123
    29Oranje Nassau JO19-311005413
    30Orion JO19-211005413
    31Avanti W. JO19-311002113
    32FC Eibergen JO19-211002113
    33Hierden JO19-311002113
    34OVC '85 JO19-211002113
    35SDZZ JO19-211002113
    36Oranje Nassau JO19-411003303
    37Excelsior '31 JO19-211003303
    38DZC '68 JO19-611002203
    39Langeveen JO19-111002203
    40Jonge Kracht JO19-211001103
    41Zenderen Vooruit JO19-110013300
    42Rood Zwart JO19-210013300
    43ST: EriX/KSV JO19-110012200
    44ST: SVV '56/Kloosterhaar JO19-110012200
    45SC Bemmel JO19-410011100
    46v.v. Hellendoorn JO19-2100145-10
    47Woezik JO19-2100145-10
    48Bennekom JO19-3100112-10
    49Sp. Neede JO19-2100112-10
    50't Peeske JO19-2100112-10
    51Quick '20 JO19-5100112-10
    52Robur et Velocitas JO19-2100112-10
    53Vorden JO19-2100146-20
    54OVC '85 JO19-4100124-20
    55Sparta Nijkerk JO19-4100124-20
    56DKB JO19-1100113-20
    57Hengelo JO19-1100113-20
    58OSC JO19-4100113-20
    59Rigtersbleek JO19-2100113-20
    60SDV Barneveld JO19-3100113-20
    61Victoria Boys JO19-2100125-30
    62BSC Unisson JO19-2100114-30
    63Excelsior'31 JO19-3JM100114-30
    64Gorssel JO19-1100114-30
    65Marienheem JO19-1100114-30
    66ST: vv Montferland JO19-1100114-30
    67ST UHC/AAC Olympia JO19-1100114-30
    68DSV '61 JO19-1100103-30
    69SC Meddo JO19-1100137-40
    70Orion JO19-4100115-40
    71sv DFS JO19-1100104-40
    72DZC '68 JO19-5100104-40
    73ZAC JO19-3100104-40
    74Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-3100138-50
    75VVOP JO19-2100117-60
    76ESA JO19-3100106-60
    77ZAC JO19-41001512-70
    78Excelsior '31 JO19-41001310-70
    79IJVV JO19-31001212-100
    80v.v. Twenthe JO19-21001014-140
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boeve, DannyTeamspeler
    Bomers, MeesTeamspeler
    Cordewener, VictorTeamspeler
    Knol, JorikTeamspeler
    Kuiper, DaanTeamspeler
    Meijs, ChironTeamspeler
    Wilk, Jorick van derTeamspeler
    Woesthuis, SkipTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.