• Neede 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 feb. 11:15Sp. Neede 4 - SP Lochem 5
    9 feb. 10:00Klein Dochteren 1 - Sp. Neede 4
    16 feb. 11:15Sp. Neede 4 - Pax 7
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.FC Zutphen 2 - Neede 416 - 0
  • Poulestanden Sp. Neede 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem 51181245232225
    2SSA Ratti - Socii 2117043327621
    3Ruurlo 41162338251320
    4Loenermark 4106133330319
    5Vorden 4106043526918
    6Klein Dochteren 1115332420418
    7Warnsveldse Boys 41150647301715
    8FC Zutphen 2941433231013
    9Pax 8113441622-613
    10GSV '63 2113262532-711
    11Pax 7102262234-128
    12Neede 4100010867-590

    Poulestanden Sp. Neede 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eibergen 53300215169
    2Rietmolen 43201161066
    3Lochuizen 231021011-13
    4Neede 43003223-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Niemeijer, LeonTeamspeler
    Steinkamp, KayTeamspeler
    Vos, LuukTeamspeler
    Wansing, TimTeamspeler
    Wissink, JarnoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.