• Neede 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Sp. Neede 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SP Lochem 513101255243131
    2Ruurlo 41482448341426
    3Loenermark 4138144236625
    4Warnsveldse Boys 41480662362624
    5Klein Dochteren 1136432923622
    6SSA Ratti - Socii 2127053531421
    7Vorden 4136164140119
    8GSV '63 2144283243-1114
    9FC Zutphen 2114163531413
    10Pax 8123451725-813
    11Pax 7123272739-1211
    12Neede 4110011970-610

    Poulestanden Sp. Neede 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Eibergen 53300215169
    2Rietmolen 43201161066
    3Lochuizen 231021011-13
    4Neede 43003223-210
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Niemeijer, LeonTeamspeler
    Steinkamp, KayTeamspeler
    Vos, LuukTeamspeler
    Wansing, TimTeamspeler
    Wissink, JarnoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.