• Weken

    34, 23-08 t/m 29-08

     

    Maandag

    Groep 2

     

    18:45 - 21:00

    maandag 23 augustus 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Dinsdag

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 24 augustus 2021

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Woensdag

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 25 augustus 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Donderdag

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 26 augustus 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Vrijdag

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 27 augustus 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 28 augustus 2021

     

    07:45 - 13:00

    Marcel ten Have

     

    Vrijwilligers

    Lars te Have

     

     

     

    Middag

    zaterdag 28 augustus 2021

     

    13:00 - 19:00

    jeugdcommissie

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Zondag

    zondag 29 augustus 2021

     

    07:45 - 13:00

    Familie Stapelbroek

     

    Vrijwilligers

    Arie  Hartemink

     

    Familie Oonk

     

    Middag

    zondag 29 augustus 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 2

     
     
         

    35, 30-08 t/m 05-09

     

     

    Groep 3

     

    18:45 - 21:00

    maandag 30 augustus 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 31 augustus 2021

     

    Vrijwilligers

    35+ Jeroen vd Laar

     
     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 1 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede Noord onder leiding

     

    van Martijn Nijland

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 2 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Marc Dieperink

     

    Yvonne Hoekstra

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 3 september 2021

     

    Vrijwilligers

    45+ Raymond Tijink

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 4 september 2021

     

    07:45 - 13:00

    Nathalie Pasman

     

    Vrijwilligers

    Miranda Lammersen

     

     

     

    Middag

    zaterdag 4 september 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO19-1

     
     

    Zondag

    zondag 5 september 2021

     

    07:45 - 13:00

    Manon Geerts, Sandra ter Woerds,

     

    Vrijwilligers

    Bianca Ordelman, Monique Vogt

     
     

    Middag

    zondag 5 september 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 3

     
     
         

    36, 06-09 t/m 12-09

     

     

    Groep 4

     

    18:45 - 21:00

    maandag 6 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 7 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Stephan Tijdhof

     

    Bert Voordouw

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 8 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Dames 25+ onderleiding van

     

    Joyce de Vries

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 9 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Patrick de Koeijer

     

    Arjan Bannink

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 10 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 1 onderleiding van

     

    Bonnie

     

    Zaterdag

    zaterdag 11 september 2021

     

    07:45 - 13:00

    Ilona Emaus

     

    Vrijwilligers

    Nancy te Nijenhuis

     

     

     

    Middag

    zaterdag 11 september 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Edith Wormgoor

     

    Marieke Woeltjes

     

    Zondag

    zondag 12 september 2021

     

    07:45 - 13:00

    Joke hassink

     

    Vrijwilligers

    Marianne ten Brinke

     

    Bo ten Brinke

     

    Middag

    zondag 12 september 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 4

     
     
         

    37, 13-09 t/m 19-09

     

     

    Groep 1

     

    18:45 - 21:00

    maandag 13 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 14 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Minette Korterink

     

    PatrickTijdhof

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 15 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Dames 1 onder leiding van

     

    Lynn Rexwinkel

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 16 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede Noord onder leiding

     

    van Martijn Nijland

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 17 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede seem onderleiding van

     

    Tom Lammersen

     

    Zaterdag

    zaterdag 18 september 2021

     

    07:45 - 13:00

    Anja Schutten

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zaterdag 18 september 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO19-2

     
     

    Zondag

    zondag 19 september 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zondag 19 september 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 5

     
     
         

    38, 20-09 t/m 26-09

     

     

    Groep 2

     

    18:45 - 21:00

    maandag 20 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 21 september 2021

     

    Vrijwilligers

    wendy koebrugge

     

    Veronique Mos

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 22 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Mascha Holtkamp

     

    Jokeline Vonkeman

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 23 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 8 onderleiding van

     

    Bjorn vd Linden

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 24 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Merina Brandenburg

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 25 september 2021

     

    07:45 - 13:00

    Marcel ten Have

     

    Vrijwilligers

    Lars te Have

     

     

     

    Middag

    zaterdag 25 september 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    MO19-1

     
     

    Zondag

    zondag 26 september 2021

     

    07:45 - 13:00

    Familie Stapelbroek

     

    Vrijwilligers

    Arie  Hartemink

     

    Familie Oonk

     

    Middag

    zondag 26 september 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 6

     
     
         

    39, 27-09 t/m 03-10

     

     

    Groep 3

     

    18:45 - 21:00

    maandag 27 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 28 september 2021

     

    Vrijwilligers

    35+ Jeroen vd Laar

     
     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 29 september 2021

     

    Vrijwilligers

    Henrieke Beck

     

    Yvonne lankwarden

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 30 september 2021

     

    Vrijwilligers

     Marchia Lammersen

     

    Annelies Dijkstra

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 1 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    45+ Raymond Tijink

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 2 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

    Jeroen ter Meer

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Middag

    zaterdag 2 oktober 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO17-1

     
     

    Zondag

    zondag 3 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

    Birgit Lammers

     

    Vrijwilligers

    Nathalie Pasman

     

     

     

    Middag

    zondag 3 oktober 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Dames 2

     
     
         

    40, 04-10 t/m 10-10

     

     

    Groep 4

     

    18:45 - 21:00

    maandag 4 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

    Groep 4

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 5 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Stephan Tijdhof

     

    Bert Voordouw

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 6 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Dames 25+ onderleiding van

     

    Joyce de Vries

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 7 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Patrick de Koeijer

     

    Arjan Bannink

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 8 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 1 onderleiding van

     

    Bonnie

     

    Zaterdag

    zaterdag 9 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO17-2

     
     

    Middag

    zaterdag 9 oktober 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO13-1

     
     

    Zondag

    zondag 10 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

    Joke hassink

     

    Vrijwilligers

    Marianne ten Brinke

     

    Bo ten Brinke

     

    Middag

    zondag 10 oktober 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 2

     
     
         

    41, 11-10 tm 17-10

     

     

    Groep 1

     

    18:45 - 21:00

    maandag 11 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 12 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Minette Korterink

     

    PatrickTijdhof

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 13 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Dames 1 onder leiding van

     

    Lynn Rexwinkel

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 14 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede Noord onder leiding

     

    van Martijn Nijland

     

     

    Groep 4

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 15 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede seem onderleiding van

     

    Tom Lammersen

     

    Zaterdag

    zaterdag 16 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

    Anja Schutten

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Middag

    zaterdag 16 oktober 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO15-1

     
     

    Zondag

    zondag 17 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zondag 17 oktober 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 3

     
     
         

    42, 18-10 t/m 24-10

     

     

    Groep 2

     

    18:45 - 21:00

    maandag 18 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 19 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    wendy koebrugge

     

    Veronique Mos

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 20 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Fleur te Winkel

     

    Gijs Stel

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 21 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 8 onderleiding van

     

    Bjorn vd Linden

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 22 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Sandra en Gertjan te Wieske

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 23 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

    Marcel ten Have

     

    Vrijwilligers

    Lars te Have

     

     

     

    Middag

    zaterdag 23 oktober 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO15-2

     
     

    Zondag

    zondag 24 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

    Familie Stapelbroek

     

    Vrijwilligers

    Arie  Hartemink

     

    Familie Oonk

     

    Middag

     

     

    13:00 - 19:00

    zondag 24 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 4

     
     
         

    43, 25-10 t/m 31-10

     

     

    Groep 3

     

    18:45 - 21:00

    maandag 25 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 26 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    35+ Jeroen vd Laar

     
     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 27 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Lyonne Wisseborn

     

     

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 28 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Marchia Lammersen

     

    Annelies Dijkstra

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 29 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    45+ Raymond Tijink

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 30 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

    Nathalie Pasman

     

    Vrijwilligers

    Miranda Lammersen

     

     

     

    Middag

    zaterdag 30 oktober 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    MO15-1

     
     

    Zondag

    zondag 31 oktober 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

     

     

    13:00 - 19:00

    zondag 31 oktober 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 5

     
     
         

    44

     

     

    Groep 4

     

    18:45 - 21:00

    maandag 1 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 2 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Stephan Tijdhof

     

    Bert Voordouw

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 3 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Dames 25+ onderleiding van

     

    Joyce de Vries

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 4 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Patrick de Koeijer

     

    Arjan Bannink

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 5 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 1 onderleiding van

     

    Bonnie

     

    Zaterdag

    zaterdag 6 november 2021

     

    07:45 - 13:00

    Ilona Emaus

     

    Vrijwilligers

    Nancy te Nijenhuis

     

     

     

    Middag

    zaterdag 6 november 2021

     

    13:00 - 19:00

    Edith Wormgoor

     

    Vrijwilligers

    Edith Wormgoor

     

    Marieke Woeltjes

     

    Zondag

    zondag 7 november 2021

     

    07:45 - 13:00

    Joke hassink

     

    Vrijwilligers

    Marianne ten Brinke

     

    Bo ten Brinke

     

    Middag

     

     

    13:00 - 19:00

    zondag 7 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 6

     
     
         

    45

     

     

    Groep 1

     

    18:45 - 21:00

    maandag 8 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 9 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Minette Korterink

     

    PatrickTijdhof

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 10 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Dames 1 onder leiding van

     

    Lynn Rexwinkel

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 11 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede Noord onder leiding

     

    van Martijn Nijland

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 12 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede seem onderleiding van

     

    Tom Lammersen

     

    Zaterdag

    zaterdag 13 november 2021

     

    07:45 - 13:00

    Anja Schutten

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Middag

    zaterdag 13 november 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO13-2

     
     

    Zondag

    zondag 14 november 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zondag 14 november 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Dames 2

     
     
         

    46

     

     

    Groep 2

     

    18:45 - 21:00

    maandag 15 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 16 november 2021

     

    Vrijwilligers

    wendy koebrugge

     

    Veronique Mos

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 17 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Mascha Holtkamp

     

    Jokeline Vonkeman

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 18 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 8 onderleiding van

     

    Bjorn vd Linden

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 19 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Sandra en Gertjan te Wieske

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 20 november 2021

     

    07:45 - 13:00

    Marcel ten Have

     

    Vrijwilligers

    Lars te Have

     

     

     

    Middag

    zaterdag 20 november 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO13-3

     
     

    Zondag

    zondag 21 november 2021

     

    07:45 - 13:00

    Familie Stapelbroek

     

    Vrijwilligers

    Arie  Hartemink

     

    Familie Oonk

     

    Middag

    zondag 21 november 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 2

     
     
         

    47

     

     

    Groep 3

     

    18:45 - 21:00

    maandag 22 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 23 november 2021

     

    Vrijwilligers

    35+ Jeroen vd Laar

     
     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 24 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Henrieke Beck

     

    Yvonne lankwarden

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 25 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Marc Dieperink

     

    Yvonne Hoekstra

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 26 november 2021

     

    Vrijwilligers

    45+ Raymond Tijink

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 27 november 2021

     

    07:45 - 13:00

    Jeroen ter Meer

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zaterdag 27 november 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO12-G

     
     

    Zondag

    zondag 28 november 2021

     

    07:45 - 13:00

    Birgit Lammers

     

    Vrijwilligers

    Nathalie Pasman

     

     

     

    Middag

    zondag 28 november 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 3

     
     
         

    48

     

     

    Groep 4

     

    18:45 - 21:00

    maandag 29 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 30 november 2021

     

    Vrijwilligers

    Stephan Tijdhof

     

    Bert Voordouw

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 1 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Dames 25+ onderleiding van

     

    Joyce de Vries

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 2 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Patrick de Koeijer

     

    Arjan Bannink

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 3 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 1 onderleiding van

     

    Bonnie

     

    Zaterdag

    zaterdag 4 december 2021

     

    07:45 - 13:00

    JO11-1

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zaterdag 4 december 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO11-2

     

     

     

    Zondag

    zondag 5 december 2021

     

    07:45 - 13:00

    Joke hassink

     

    Vrijwilligers

    Marianne ten Brinke

     

    Bo ten Brinke

     

    Middag

    zondag 5 december 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 4

     
     
         

    49

     

     

    Groep 1

     

    18:45 - 21:00

    maandag 6 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 7 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Minette Korterink

     

    PatrickTijdhof

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 8 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Dames 1 onder leiding van

     

    Lynn Rexwinkel

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 9 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede Noord onder leiding

     

    van Martijn Nijland

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 10 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede sem onderleiding van

     

    Tom Lammersen

     

    Zaterdag

    zaterdag 11 december 2021

     

    07:45 - 13:00

    Anja Schutten

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Middag

    zaterdag 11 december 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO10-1

     

     

     

    Zondag

    zondag 12 december 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zondag 12 december 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 5

     
     
         

    50

     

     

    Groep 2

     

    18:45 - 21:00

    maandag 13 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 14 december 2021

     

    Vrijwilligers

    wendy koebrugge

     

    Veronique Mos

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 15 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Fleur te Winkel

     

    Gijs Stel

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 16 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Neede 8 onderleiding van

     

    Bjorn vd Linden

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 17 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Sandra en Gertjan te Wieske

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 18 december 2021

     

    07:45 - 13:00

    Marcel ten Have

     

    Vrijwilligers

    Lars te Have

     

     

     

    Middag

    zaterdag 18 december 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    JO10-2

     

     

     

    Zondag

    zondag 19 december 2021

     

    07:45 - 13:00

    Familie Stapelbroek

     

    Vrijwilligers

    Arie  Hartemink

     

    Familie Oonk

     

    Middag

    zondag 19 december 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

    Neede 6

     
     
         

    51

     

     

    Groep 3

     

    18:45 - 21:00

    maandag 20 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Huub ter Woerds

     

    Bert Kurz

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 21 december 2021

     

    Vrijwilligers

    35+ Jeroen vd Laar

     
     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 22 december 2021

     

    Vrijwilligers

    Lyonne Wisseborn

     

     

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 23 december 2021

     

    Vrijwilligers

     Marchia Lammersen

     

    Annelies Dijkstra

     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 24 december 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Zaterdag

    zaterdag 25 december 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zaterdag 25 december 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Zondag

    zondag 26 december 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zondag 26 december 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     
     
         

    52

     

     

    Groep 4

     

    18:45 - 21:00

    maandag 27 december 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    dinsdag 28 december 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    woensdag 29 december 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    donderdag 30 december 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

     

     

     

    18:45 - 23:00

    vrijdag 31 december 2021

     

    Vrijwilligers

     

     
     

    Zaterdag

    vrijdag 1 januari 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    vrijdag 1 januari 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Zondag

    zaterdag 2 januari 2021

     

    07:45 - 13:00

     

     

    Vrijwilligers

     

     

     

     

    Middag

    zaterdag 2 januari 2021

     

    13:00 - 19:00

     

     

    Vrijwilligers